Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Michałowice - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

30 zł/m²500 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

lokal nadaje się najlepiej na szkołę jezykową lub tego typu dzialalności lokal winda partger 250 M2 siła 20 kw wynajmę magazyn 250m2 parter+biuro piętro ok al.jerozolimskich Michałowice dobra.

Szczegóły ogłoszenia

47,50 zł/m²40 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia apartamenty z jacuzzi i ogródkami w Michałowicach. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc, przedpokoju, ogródka. Darmowy parking na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

27,69 zł/m²130 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Magazyn do wynajęcia w Michałowicach (opacz Kolonia). Doskonała lokalizacja w pobliżu Al. Jerozolimskich i wjazdu na południową obwodnicę Warszawy. Obiekt znajduje się przy przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

18 450 zł350 m² 52,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia magazyn o powierzchni 350 m , zlokalizowany w Michałowicach , w bezpośrednim sąsiedztwie Alei Jerozolimskich - z dogodnym dostępem do głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

53,85 zł/m²130 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| powierzchnia biurowa około 130mkw położona w Michałowicach w pobliżu Al.Jerozolimskich. Lokal posiada hall z recepcją/poczekalnią przy wejściu, główną salę typu open space.

Szczegóły ogłoszenia

87,84 zł/m²148 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| powierzchnia biurowa położona w Michałowicach w pobliżu Al.Jerozolimskich. Lokal posiada 2 poziomy: pierwszy niewielki może służyć jako recepcja przy wejściu, drugi to wysoka, otwarta,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł220 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Pl/ua Wyjątkowy wolnostojący, ponadczasowy dom z duszą Michałowice / okolice Krakowa Do wynajęcia niepowtarzalny dom zaprojektowany przez znane architektki Agnieszkę Cwynar-Łaskę i Martę.

Szczegóły ogłoszenia

80,39 zł/m²153 m² 12 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia biurowy lokal o pow. 153 m2 zlokalizowany w Michałowicach w sąsiedztwie Alei Jerozolimskich. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal usytuowany na 1 piętrze. Pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

82 zł/m²120 m² 9 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia biurowy lokal o pow. 120 m2 zlokalizowany w Michałowicach w sąsiedztwie Alei Jerozolimskich. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal usytuowany na 1 piętrze. Pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia od już o powierzchni ok. 38 m2, usytuowane na 2 piętrze w cztero-piętrowym apartamentowcu w dzielnicy Podgórze, ul. Rydlówka 35. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Michałowice +11 km

5 000 zł102 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia bardzo przestronne trzypokojowe mieszkanie z przyjemnym klimatem, położone w dzielnicy Salwator przy ul. Stachowicza. Mieszkanie częściowo wyposażone z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Michałowice +11 km

3 400 zł61 m² 55,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pięknie urządzone 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej zielonej okolicy - Kliny Zacisze. Słoneczne o bardzo dobrym rozkładzie, dwustronne. 2 piętro z dużym balkon ok 16 m2. Niezależne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Michałowice +11 km

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca, mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 35 m2 przy ulicy *dąbska 22a*, tuż obok Tauron Areny oraz parku Nieruchomość z salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Michałowice +11 km

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia od zaraz wygodne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu Na Lotnisku.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Michałowice +11 km

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, przytulne mieszkanie przy ulicy Os. Willowe 27, w kameralnym budynku. Trzypokojowe mieszkanie, 58 m2 niedaleko Zalewu Nowohuckiego( 5 min spacerem). Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Michałowice +11 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Legionowa

Michałowice,małopolskie

7 500 zł110 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Tec Real Estates oferuje na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej w podkrakowskich Michałowicach! Dom wybudowany w 2023 roku, w pełni umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Jesionowa

Michałowice,mazowieckie

86,67 zł/m²30 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą lokalu usługowego do wynajęcia. Lokal położony przy głównej ulicy Michałowic. Pod lokalem ogólnodostępne miejsca parkingowe przy ulicy. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Jesionowa

Michałowice,mazowieckie

86,67 zł/m²30 m² 2 600 zł

 

 

 

Michałowice,mazowieckie

18 450 zł350 m² 52,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 350 m , zlokalizowany w Michałowicach , w bezpośrednim sąsiedztwie Alei Jerozolimskich - z dogodnym dostępem do głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Michałowice

Michałowice,mazowieckie

80,39 zł/m²153 m² 12 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biurowy lokal o pow. 153 m2 zlokalizowany w Michałowicach w sąsiedztwie Alei Jerozolimskich. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal usytuowany na 1 piętrze. Pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Michałowice

Michałowice,mazowieckie

71,75 zł/m²120 m² 8 610 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biurowy lokal o pow. 120 m2 zlokalizowany w Michałowicach w sąsiedztwie Alei Jerozolimskich. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal usytuowany na 1 piętrze. Pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Michałowice

Michałowice,mazowieckie

116,67 zł/m²30 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowe 30m2. Lokal przy głównej ulicy Michałowic. Pod lokalem ogólnodostępne miejsca parkingowe przy ulicy. Duży ruch lokalny pieszych oraz samochodów: być może również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krakowska

Michałowice,małopolskie

55 zł/m²200 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego znajdującego się w Michałowicach przy ul. Krakowskiej 2a. Położenie przy trasie dk7 Kraków Warszawa w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jaworowa

Michałowice,mazowieckie

7 000 zł220 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:243 m²

Do wynajęcia część domu w Michałowicach przy ul. Jaworowej. Do dyspozycji najemców dwie kondygnacje budynku i użytkowe poddasze. Budynek znajduje się w cichym, spokojnym miejscu, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Krakowska

Michałowice,małopolskie

9 500 zł155 m² 61,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 m²

Na wynajem dom w centrum Michałowic 7 km od granicy Krakowa, 14 km do rynku z pełnym wyposażeniem. Bezpośrednio od właściciela - pośrednikom dziękujemy. Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rynkowa

Michałowice,mazowieckie

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu parterowy 2-pokojowy dom w Michałowicach, położony na cichej, zadrzewionej ulicy, zaledwie 13 km od centrum Warszawy. Dom o powierzchni ok.70m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Michałowice

Michałowice,małopolskie

49,36 zł/m²203 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Estate Nieruchomości prezentuje wielofunkcyjny budynek do wynajęcia; usytuowany na dużej i ogrodzonej działce, z dużym parkingiem i terenem zielonym,zlokalizowany w Michałowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Michałowice

Michałowice,małopolskie

27,69 zł/m²650 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję Państwu na wynajem halę magazynową o powierzchni 650 m2, bezpośrednio przy drodze S7 (300 m od węzła Widoma) w kierunku Warszawy. Usytuowanie magazynu w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Michałowice

Michałowice,małopolskie

47 zł/m²300 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować lokal biurowo, usługowo, handlowy o powierzchni 300 m2. Do lokalu przynależy obszerny parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Michałowice

Michałowice,małopolskie

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować lokal biurowo, usługowo, handlowy o łącznej powierzchni 300 m2. Aktualnie na wynajem jest pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Michałowice

Michałowice,małopolskie

76,92 zł/m²65 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować lokal biurowo, usługowo, handlowy. Aktualnie na wynajem jest pow. ok. 65 m2 na parterze dzielona z innym najemcą. Do lokalu przynależy obszerny parking. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Jaśminowa

Michałowice,mazowieckie

27,92 zł/m²462 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

DO wynajęcia lokal produkcyjno-magazynowy Z powierzchnią biurową michałowice Lokalizacja: michałowice, w świetnym punkcie komunikacyjnym blisko Al. Jerozolimskich i trasy S2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Michałowice

Michałowice,małopolskie

49,36 zł/m²203 m² 9 500 zł

 

 

 

Michałowice,mazowieckie

5 500 zł300 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronny, 5 pokojowy dom w Michałowicach, położony na cichej, zadrzewionej ulicy, zaledwie 13 km od centrum Warszawy. Dom o powierzchni 300m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sąsiedzka

Michałowice,małopolskie

26,85 zł/m²108 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia magazyn ul. Sąsiedzka w Michałowicach, pod Krakowem. Około 6 km od zjazdu S7 oraz północnej obwodnicy Krakowa. Magazyn jest wysoki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Michałowice

Michałowice,mazowieckie

39 000 zł498 m² 78,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Luksusowa willa na wynajem - Michałowice-Wieś Do wynajęcia wyjątkowa, przestronna willa o powierzchni 393 m , usytuowana na działce 2000 m w prestiżowej, zielonej okolicy. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Jesionowa

Michałowice,mazowieckie

116,67 zł/m²30 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowe 30m2 Lokal przy głównej ulicy Michałowic. Pod lokalem ogólnodostępne miejsca parkingowe przy ulicy. Duży ruch lokalny pieszych oraz samochodów: być może również Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Michałowice

Michałowice,mazowieckie

24 500 zł700 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowa hala o powierzchni 700m2; wymiary : 104m x 7 m. Dostęp do hali przez 3 barmy z poziomu 0 o wymiarach 4m x 4,2m. Do magazynu doprowadzone media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Michałowice

Michałowice,mazowieckie

35 000 zł490 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Prezentuje wyjątkową rezydencję wzorowaną na francuskim pałacu, położoną w Michałowicach, zaledwie kilka kilometrów od Warszawy. Ta imponująca nieruchomość oferuje luksus i elegancję.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij