Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Michałowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 950 000 zł262 m² 7 442,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycje 7 widokowych domów wolnostojących w Michałowicach przy ul. Jesionowej- osiedle Dolinki Jesionowa. Już teraz możesz wybrać swój dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł75,62 m² 10 169,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy 3-pokojowe , dwupoziomowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł75,62 m² 12 549,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł75,62 m² 10 169,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 129 000 zł192 m² 5 880,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy segment bliźniaka w stanie deweloperskim+ po odbiorach, położony w prestiżowej i świetnie skomunikowanej części Michałowice. Dom o powierzchni użytkowej 162.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł220 m² 8 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:946 m²

Michałowice - do sprzedania dwukondygnacyjny dom z lat 80-tych, na działce o powierzchni 946 m2. Dom mieszkalny jednorodzinny z dwoma mieszkaniami (przyziemie i piętro),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 420 000 zł209 m² 11 004,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:514 m²

Ekskluzywna oferta sprzedaży Michałowice pod Warszawą Zamieszkaj w miejscu, gdzie architektura, przestrzeń i spokój tworzą harmonijną całość. Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł825 m² 544,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka Usługowa 0825ha w Michałowicach! + Bezczynszowe Mieszkanie (70,3 m ) Potencjał Komercyjny: lokalizacja: działka zlokalizowana bezpośrednio przy głównej trasie Drodze Krajowej E77.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł70,30 m² 6 386,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bezczynszowe Mieszkanie (70,3 m ) + Działka Usługowa 8 ar w Michałowicach! najważniejsze atuty: ekstra lokalizacja biznesowa: działka przy Drodze Krajowej E77 (s7) gwarancja widoczności.

Szczegóły ogłoszenia

359 500 zł1 000 m² 359,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności udziału 1/2 w nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działkę ewidencyjną nr 1060 z obrębu nr 0005 Michałowice Osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł144 m² 6 520,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 144 m , z dodatkową przestrzenią na strychu do samodzielnej adaptacji, co daje aż 264 m całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł330 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Jeżeli szukasz niesamowitego domu w super lokalizacji to ta oferta jest dla Ciebie. Sprzedam dom w Michałowicach pod Warszawą, ul Mickiewicza 20. bardzo cicha, spokojna uliczka jak zresztą.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł23 679 m² 88,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka w Wilczkowicach, o powierzchni około 2,3 ha , położona na wzgórzu, ekspozycja Pd-Zach. widok na dolinę Dłubni i okoliczne wzgórza, przy dobrej przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 180 m² 105,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlano-rolna , o powierzchni około 62 ary , w tym część budowlana około 32 ary. Położona w spokojnej, cichej i zielonej okolicy bezpośrednio przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł12 195 m² 135,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka, budowlano-Leśna , o powierzchni 12195 m2 , w tym część budowlana około 54 ary. Położona w spokojnej, cichej i zielonej okolicy , w miejscowości Górna.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł380 m² 9 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Funkcjonalnie zaprojektowany dom w Michałowicach english description below - please do not hesitate to contact us Dwukondygnacyjny dom funkcjonalnie zaprojektowany z podziałem na część dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 290 000 zł5 147 m² 250,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana - inwestycyjna w miejscowości Michałowice gm. Michałowice o pow. 51,47 ara. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł172,75 m² 7 814,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

!Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Michałowice , gm. Michałowice. Dom o pow. całkowitej 172,75m2, pow. użytkowej 137,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł172,75 m² 7 814,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Michałowice , gm. Michałowice. Dom o pow. całkowitej 172,75m2, pow. użytkowej 137,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł11 200 m² 669,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o pow. ok. 1,12 ha w miejscowości Michałowice. Działka płaska, kształtem zbliżona do prostokąta o wym. 54m/220m. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 300 000 zł145 m² 8 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej Michałowice, ul. Jana Pawła II Oferta bez prowizji od kupującego! Możliwość zakupu bez zgody ministerstwa! Na sprzedaż wyjątkowe domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł950 m² 273,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka o Powierzchni: 9,5 ara Cena 260 000 zł Kluczowe parametry: dojazd: droga wewnętrzna Media: woda, prąd i gaz Działka lekko pochylona. Lokalizacja: działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

DO sprzedaży dom W zabudowie bliźniaczej O powierzchni całkowitej 134 mkw. Położony na działce O powierzchni około 310 mkw. Kupujacy nie płaci podatku pcc 2% dom Do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł152 m² 10 190,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Opis polski Sprzedaż bezpośrednia od właściciela brak prowizji (0%). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą "domu pod Akacją" wyjątkowej nieruchomości w Michałowicach (ul. Michałki),.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł66 m² 9 848 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Michałowice - nowa inwestycja - 66 m2 + 27 m2 strych - ogród - 2 miejsca postojowe oferta bez prowizji od kupującego! Do zaoferowania mamy mieszkania położone w Michałowicach w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł77,12 m² 9 064 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Michałowice - nowa inwestycja - 77 m2 + 27 m2 strych - ogród - 2 miejsca postojowe oferta bez prowizji od kupującego! Do zaoferowania mamy mieszkania położone w Michałowicach w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

399 950 zł1 200 m² 333,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga : wysoka obniżka ceny! Sprzedam w pełni przygotowana do budowy atrakcyjną uzbrojoną działkę budowlą numer ewidencyjny 136/4 o powierzchni 12 ar terenu zabudowy mieszkaniowej wg mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł262 m² 7 442,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam na Dzień Otwarty w dniu 16 maja- (sobota) w godzinach 11 do 13. Proszę o wcześniejszy kontakt celem rezerwacji godziny prezentacji. Podczas Dnia Otwartego poznaj szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 382 m² 253,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 1382m2. Niezagrożony widok na las, luźna zabudowa jednorodzinna, duże możliwości, świetny dostęp komunikacyjny, bliskość Krakowa - to tylko niektóre.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł866 m² 633,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,66 ara w miejscowości Michałowice , gm. Michałowice (zaledwie 6 km do granic Krakowa). Atrakcyjna działka, lekko nachylona, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł182,88 m² 8 196,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Szukasz wolnostojącego domu z garażem? Większego i wygodnego, z dużą ilością przestrzeni? Polecamy wykończony dom wolnostojący zlokalizowany w Michałowicach w odległości 9.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł300 m² 10 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Atrakcyjna nieruchomość mieszkalno - usługowa na działce o pow. 3100 m2. Na nieruchomości znajduje się bardzo ładny i świetnie urządzony: - dom o pow. ok. 300 m2 , - budynek usługowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł122,33 m² 8 575,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:499 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący W stylu nowoczesnej stodoły W stanie deweloperskim znajdujący na zamkniętym osiedlu loftowe zacisze W miejscowości krasieniec stary przy ulicy słowiańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł2 150 m² 181 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Michałowice-widokowa działka 21,5 a- budowlana,urządzona droga -oferta na wyłączność prezentujemy do sprzedaży wyjątkowa działkę w Michałowicach, zachodnia część Michałowic, rejon ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Uwaga! Przy tej ofercie współpraca z architektem wnętrz gratis. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, wolnostojącego domu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł5 300 m² 186,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o pow. ok. 53 a w miejscowości Michałowice. Działka płaska, prostokątna (składa się dwóch niezależnych działek) o wym. 18 m/276m. Działa znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł450 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:986 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w centralnej części Michałowic. Doskonała lokalizacja zaledwie 1,2 km do stacji wkd Michałowice i 500 m od szkoły. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,74 m² 10 040,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Michałowice II nowoczesne mieszkania z ogródkami Inwestycja Michałowice II obejmuje 8 mieszkań o powierzchni 64.74 m2 lub 77.12 m . Projekt został zaplanowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 900 m² 236,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 19 ar położona w miejscowości Michałowice (gm. Michałowice, pow. krakowski), bezpośrednio przy ul. Krakowskiej zaledwie 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł116,25 m² 19 784,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Są domy, które zaskakują metrażem i są takie, które zaskakują funkcjonalnością oraz klimatem. Ten 116-metrowy dom w Michałowicach zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł145 m² 8 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 155 m (145 m użytkowej), położone na działkach ok. 500 m . Kameralna inwestycja obejmuje 4 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł250 m² 7 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Mam przyjemność zaprezentować państwu wyjątkowy, urokliwy, świetnie wykonany 7-pokojowy dom z 2010 roku do wejścia lub lekkiego odświeżenia. Dom znajduje się w bliskim sąsiedztwie miasta.