Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Michałowice

111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

111 ogłoszeń

Działka budowlana przy lesie

Michałowice,małopolskie

400 000 zł1 406 m² 284,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki położone w Michałowicach tylko 11 km i tylko 14 min od skrzyżowania ul. Opolskiej z al. 29 listopada w Krakowie! Powierzchnia: 14,06 (I linia zabudowy), dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Michałowice

Michałowice,małopolskie

750 000 zł1 750 m² 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-zagrodowa w miejscowości Michałowice gm. Michałowice o pow. około 17,5 ara. Działka płaska, w kształcie prostokąta, o wym. około 25 m/67m.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Michałowice

Michałowice,mazowieckie

1 850 000 zł450 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:986 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w centralnej części Michałowic. Doskonała lokalizacja zaledwie 1,2 km do stacji wkd Michałowice i 500 m od szkoły. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Michałowice

Michałowice,mazowieckie

2 380 000 zł2 800 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Kształtna działka na planie kwadratu z dostępem do drogi asfaltowej. Michałowice, opacz-Mała. Nieruchomość w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Michałowice,dolnośląskie

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka, położona w urokliwej wsi Michałowice gm. Sobótka. Okolica o rzadkiej zabudowie, cicha i spokojna, z dużą ilością zieleni. Działka ma powierzchnię 0,2842 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Truskawkowa

Michałowice,małopolskie

2 500 000 zł178 m² 14 044,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Nowoczesny dom W zielonej okolicy | harmonia, prywatność I energooszczędność Cicha lokalizacja | Działka 1800 m | Fotowoltaika i Pompa ciepła | Niskie koszty utrzymania Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Parkurowa

Michałowice,małopolskie

1 650 000 zł200 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Szanowni Państwo! Jeżeli poszukujecie domu wykończonego, urządzonego i do wprowadzenia, to ta oferta jest dla Państwa! Jest to doskonała propozycja dla rodzin z dwójką, lub trójką dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Michałowice

Michałowice,małopolskie

290 000 zł1 336 m² 217,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalne położenie działki - przy lesie w Woli Więcławskiej! Do sprzedania kształtna i ładnie położona działka budowlana w Woli Więcławskiej gm. Michałowice tylko 13,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Pogodna

Michałowice,małopolskie

3 050 000 zł340 m² 8 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Dom w Michałowicach na pięknej 16 arowej działce na wzniesieniu, gmina Michałowice. Ogłoszenie zawiera dostęp do wirtualnego spaceru, więcej zdjęć mogę wysłać na maila. Granica miasta.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł1 200 m² 537,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka wraz z rozpoczętą budową domu - wszystkie formalności zostały dokonane - kup, dokończ i zamieszkaj w stosunkowo szybkim czasie. Najważniejsze informacje; -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Michałowice

Michałowice,małopolskie

419 500 zł1 200 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 12 ar w Michałowicach (pod Krakowem). Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 21m/57.

Szczegóły ogłoszenia

4 080 000 zł4 800 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 4800 m w Michałowicach Wsi blisko Raszyna, z szybkim dojazdem do Warszawy! Idealna pod dom lub inwestycję! Na sprzedaż działka budowlana z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

3 200 000 zł300 m² 10 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Atrakcyjna nieruchomość mieszkalno - usługowa na działce o pow. 3100 m2. Na nieruchomości znajduje się bardzo ładny i świetnie urządzony: - dom o pow. ok. 300 m2 , - budynek usługowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Michałowice

Michałowice,małopolskie

10 000 zł220 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Pl/ua Wyjątkowy wolnostojący, ponadczasowy dom z duszą Michałowice / okolice Krakowa Do wynajęcia niepowtarzalny dom zaprojektowany przez znane architektki Agnieszkę Cwynar-Łaskę i Martę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Michałowice,mazowieckie

1 866 564 zł151 m² 12 361,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Nowoczesny dom z ogrodem | Michałowice | dom nr 1a | Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej dom nr 1a, zlokalizowany w prestiżowej i kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

3 400 000 zł444 m² 7 657,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:915 m²

Do sprzedania wyjątkowo piękny dom usytuowany przy spokojnej ,kameralnej i cichej ulicy Michałowic. Powierzchnia domu to 440m2. Rok budowy 2005. Działka na której usadowiony jest dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Polna

Michałowice,mazowieckie

1 950 000 zł146 m² 13 356,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

JS Invest ma w swojej ofercie dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Michałowicach przy ul. Szkolnej 36/2. Masz dość tracenia godzin na dojazdy? W Michałowicach złapiesz balans.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł6 450 m² 116,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy na prezentację dwóch działek umiejscowionych obok siebie w Michałowicach, tj. budowlano-usługowej z wjazdem wykonanym bezpośrednio z drogi krajowej dk7 i -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Michałowice

Michałowice,mazowieckie

87,84 zł/m²148 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| powierzchnia biurowa położona w Michałowicach w pobliżu Al.Jerozolimskich. Lokal posiada 2 poziomy: pierwszy niewielki może służyć jako recepcja przy wejściu, drugi to wysoka, otwarta,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,małopolskie

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

DO sprzedaży dom W zabudowie bliźniaczej O powierzchni całkowitej 134 mkw. Położony na działce O powierzchni około 310 mkw. Kupujacy nie płaci podatku pcc 2% dom Do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Michałowice

Michałowice,małopolskie

1 049 000 zł122,33 m² 8 575,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:499 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący W stylu nowoczesnej stodoły W stanie deweloperskim znajdujący na zamkniętym osiedlu loftowe zacisze W miejscowości krasieniec stary przy ulicy słowiańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,małopolskie

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment bliźniaka o powierzchni użytkowej 124 m2 z garażem, położony na działce o powierzchni około 250 m2 w gminie Michałowice, na kameralnym osiedlu położonym na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,małopolskie

1 380 000 zł338 m² 4 082,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Twoja enklawa komfortu i spokoju - duży dom w Zerwanej, 15 km od Krakowa Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 295.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Michałowice,małopolskie

1 390 000 zł260 m² 5 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:658 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Michałowicach ulica Michałki- działka 658m2. Lokalizacja doskonale skomunikowana z Krakowem. Zaledwie 10 km od Starego Miasta. Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Marglowa

Michałowice,małopolskie

650 000 zł64,74 m² 10 040,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Michałowice II nowoczesne mieszkania z ogródkami Inwestycja Michałowice II obejmuje 8 mieszkań o powierzchni 64.74 m2 lub 77.12 m . Projekt został zaplanowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

9 400 000 zł7 521 m² 1 249,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż dwóch działek o łącznym metrażu 7,5 tys. m2 (4960 m2 + 2551 m2), dedykowanych pod zabudowę produkcyjno-usługową, wraz z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Michałowice

Michałowice,mazowieckie

850 000 zł1 200 m² 708,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka usługowo-budowana o powierzchni 1199m2. Działka o wymiarach 34x36. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na : Przeznaczenie podstawowe: a) tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Michałowice

Michałowice,mazowieckie

3 400 000 zł450 m² 7 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:915 m²

Na sprzedaż dom w Michałowicach o powierzchni 440m2 na działce wielkości ok. 900m2 Rezydencja o niepowtarzalnym wnętrzu w otoczeniu zabudowy willowej. Zarówno dom jak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona

Michałowice,mazowieckie

950 000 zł1 323 m² 718,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Więcej informacji pod numerem: łukasz Pych   Na sprzedaż działka budowlana, inwestycyjna o powierzchni 1323 m2 w Michałowicach (blisko wkd). Działka ogrodzona przy gminnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Krakowska

Michałowice,małopolskie

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 130 m2 usytuowane w samym sercu Michałowic przy ul. Krakowskiej, w drugiej linii zabudowy, 12 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Fiołkowa

Michałowice,małopolskie

995 000 zł136 m² 7 332,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Bezpośrednio od dewelopera | Brak pcc 2% | Gotowe domy zobacz inwestycję - fiolkowa pl Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Michałowice,małopolskie

1 149 000 zł246 m² 4 671 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Więcej informacji Mail: jeśli szukasz wygodnego domu wolnostojącego, z garażem, z przepięknym widokiem na Tatry, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). - w jednej z miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 11 Listopada

Michałowice,mazowieckie

2 350 000 zł285 m² 8 245,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:903 m²

Na sprzedaż: dom w Michałowicach funkcjonalny, z dużą piwnicą i potencjałem Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem oraz dużą, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

2 650 000 zł210 m² 12 619 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Michałowice , do sprzedania nowoczesny dom 1- piętrowy w zabudowie bliźniaczej z 2022 r znajdujący się na zamkniętej posesji. Dom jest wykończony, energooszczędny, ciepły, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Michałowice,małopolskie

3 300 000 zł5 000 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę widokową o pow. 30ar, budowlaną projekt uzyskał pnb na 2 etapy realizacji.Pozwolenie na budowę domów jednorodzinnych 8-bliźniaków. Okolica cicha zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Truskawkowa

Michałowice,małopolskie

2 499 990 zł178 m² 14 044,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyjątkowe miejsce, w którym od razu poczujesz się jak w domu. Szukasz przestrzeni, spokoju i kontaktu z naturą, ale nie chcesz rezygnować z komfortu i nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rzemieślnicza

Michałowice,małopolskie

419 500 zł1 200 m² 349,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Home Expert oferuje na sprzedaż piękną, uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 12 ar w Michałowicach. Działka w pełni przygotowana do budowy. Brak potrzebnych zgód na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Truskawkowa

Michałowice,małopolskie

2 500 000 zł178 m² 14 044,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Graniczna

Michałowice,małopolskie

370 000 zł800 m² 462,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Home-Expert oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 8 arów w Michałowicach. Na działce znajduje się stodoła z lat 50-tych ubiegłego stulecia. Działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Michałowice,mazowieckie

2 550 000 zł3 300 m² 772,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Plan zagospodarowania: budownictwo jednorodzinne, możliwe dwulokalowe. Założona kw. Liczba mieszkańców: gminy - 18,5 tys. Odległość od centrum Warszawy - ok. 11km. Doskonała lokalizacja dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Michałowice

Michałowice,mazowieckie

900 000 zł1 000 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1000 m2 w Michałowicach. Nieruchomość położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, teren płaski bez zadrzewienia. W pobliżu sklep spożywczy, szkoła podstawowa,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij