Działka budowlana Michałowice

Michałowice, małopolskie

  • 549 000 zł
  • 866 m²
  • 633,95 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Turek

Skontaktuj się

Działka budowlana Michałowice

Michałowice, małopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

549 000 zł

866 m²

633,95 zł/m²

Działka budowlana Michałowice

Zaktualizowane: 14 maja 2026

549 000 zł 866 m² 633,95 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 549 000 zł (633,95 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 866 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 25m; szerokość: 34m; teren pochyły, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie częściowe
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda, gaz

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,66 ara w miejscowości Michałowice , gm. Michałowice (zaledwie 6 km do granic Krakowa). Atrakcyjna działka, lekko nachylona, w kształcie prostokąta, o wym: 25 m/34m . Nieruchomość położona w I linii zabudowy, przy drodze gminnej asfaltowej. Działka oznaczona w MPZP jako "1MN" - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Media:

woda na działce,
prąd na działce - skrzynka,
gaz na działce. (...)

Agent

Tomasz Turek

500 813...

500 813 213

500 813 213

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tomasz Turek

500 813...

500 813 213

500 813 213

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tomasz Turek

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości