Działka budowlana Michałowice
Michałowice, małopolskie
- 1 290 000 zł
- 5 147 m²
- 250,63 zł/m²
Tomasz Turek
Skontaktuj się
Działka budowlana Michałowice
Michałowice, małopolskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Działka budowlana Michałowice
Zaktualizowane: 22 maja 2026
1 290 000 zł 5 147 m² 250,63 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 290 000 zł (250,63 zł/m²)
- Działka: budowlana, 5 147 m²
- kształt: prostokąt; długość: 29m; szerokość: 188m; teren pochyły, pusta
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze, gaz
- Źródło: biuro nieruchomości: PACANOWSCY NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: PAC-GS-9646-1
Lokalizacja
- Adres: Michałowice, krakowski, małopolskie
- Otoczenie: obrzeża miasta, las
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Do sprzedania działka budowlana - inwestycyjna w miejscowości Michałowice gm. Michałowice o pow. 51,47 ara. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wym. około 29 m/188m. Działka oznaczona w MPZP jako "2MN" - tereny zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość znajduje się w III linii zabudowy.
DOJAZD
Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową, a następnie drogą gminną utwardzoną. (...)
500 813...
500 813 213
500 813 213