Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy pod klucz Michałowice - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Michałowice,małopolskie

749 000 zł227 m² 3 299,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta na wyłączność! michałowic/komora Dom Wolnostojący, działka 9ar kb Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny, wolnostojący z działką o pow.9 ar, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,małopolskie

1 270 000 zł332 m² 3 825,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego o powierzchni 332 m2, zlokalizowanego w Pielgrzymowicach Duża, 14 arowa działka Funkcjonalny układ, o ciekawej aranżacji, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,małopolskie

799 000 zł187 m² 4 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Dom michałowice/komora atrakcyjny dom O wysokim standardzie W atrakcyjnej cenie! Z powodu powtarzających się sytuacji nękania osób zamieszkujących nieruchomość informujemy klientów.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij