Dom, ul. Komora
Komora, Michałowice, małopolskie
- 1 950 000 zł
- 262 m²
- 7 442,75 zł/m²
Elżbieta Stachow...
Skontaktuj się
Dom, ul. Komora
Komora, Michałowice, małopolskie
zaktualizowane:
10 maja 2026
Dom, ul. Komora
Zaktualizowane: 10 maja 2026
1 950 000 zł 262 m² 7 442,75 zł/m²
Dzień pokazowy
2026-05-16 | 11:00 - 13:00
Umów się i oglądaj swobodniej!
dom wolnostojący
5
600 m²
garaż w bryle budynku
2025
Zobacz na mapie
Dzień pokazowy
16 maja 2026
od 11:00 do 13:00
Umów się i oglądaj swobodniej!
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
600 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
2025Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 950 000 zł (7 442,75 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Michałowice)
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 262 m² (176 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2025
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Działka: 600 m²
- kształt: prostokąt; teren zróżnicowany
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: taras (30 m²), piwnica 26 m², strych
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: miejskie, gazowe
- opomiarowanie ciepła
- Internet
- klimatyzacja
- Audyt energetyczny: tak
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (3 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: STUDIO 42 NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 10.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Komora, Michałowice, krakowski, małopolskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, łąka
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, kawiarnia, fitness, siłownia, basen, tenis, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, centrum handlowe, bankomat, poczta
Opis nieruchomości
Zapraszam na Dzień Otwarty w dniu 16 maja- (sobota) w godzinach 11 do 13.
Proszę o wcześniejszy kontakt celem rezerwacji godziny prezentacji.